Kure duublile raske võit

Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 võõrsil Läänemaa JK 1:0 ja kokkuvõttes jätkatakse liiga liidrina.

Haapsalu Uuemõisa jalgpallihallis mängitud kohtumises lõi võiduvärava 45.+2 minutil Kristofer Leedo. „Raske mäng,“ kommenteeris peatreener Sander Viira. „Esimesed 30 minutit oli mäng nende käes ja värav oli pigem õhus. Raskelt saime mängu sisse ja poolaja lõpus õnnestus värav ära lüüa.“

Viira ütles, et teisel poolajal võtsid vastased rohkem riske ja nad olid rünnakul ohtlikud, kuid midagi ilmselget Läänemaa luua ei suutnud. „Väljakul oli korralik triller ning hea, et meie poisid püsisid ja ei sattunud paanikasse,“ tunnustas peatreener oma mängijaid.

Sander Viira sõnul ei olnud kindlasti parim mäng aga, kokkuvõttes tuleb rahul olla, kuigi kohati läks mäng väljakul inetuks. Seis oleks võimud olla ka 2:2, aga kokkuvõttes võitis tugevam.“