Kure ja Sportland tunnustasid kolme kuu parimaid

2 minuti lugemine

FC Kuressaare esindusmeeskonna mai-, juuni- ja juulikuu parima mängija 100 eurosed Sportlandi kinkekaardid said Silver Alex Kelder, Michael Schjönning-Larsen ja Artjom Jermatšenko.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et tegi valiku koos meeskonna kogenud mängijate Sander Lahe, Rauno Tutki, Sander Seemani ja Märten Pajunurmega, kellele nüüd lisandub veel ka Karl Mööl. Tähelepanu all on nooremate mängijate areng ja nende panus.

„Mulle tegelikult ei meeldi sellisel kujul mängijaid esile tõsta, aga kui valiku peab tegema, siis vaatame seda, kuidas mängijad on progresseerunud, kui palju nad teevad trennis tööd ja kui palju nad pühenduvad meeskonnale,“ lausus Kožuhhovski, kelle sõnul valikut teha aidanud mängijad ise nominatsioonile ei kandideeri. „Silver tegi maikuus kaasa kõik mängud ja mängis väga stabiilselt, tema panus oli tõhus. Juunis oli meil küll vähe mänge, kuid Michaeli suhtumine, mänguline areng ja taassünd on olnud silmnähtavad. Artjom paneb aga iga päevaga juurde ja kui ta jätkab samuti saja protsendiliselt, siis tema tähtsus meeskonnas tõuseb veelgi.“