Kure jäi tänavu esimest korda nullile

< 1 minuti lugemine

Premium liigas oli FC Kuressaare seni kõigis kohtumistes löönud värava, seekord tuli aga koduväljakul tunnistada FC Flora 3:0 paremust.

„Meil olid võimalused olemas, aga jalgpallis juhtub ka nii. Eriti teravalt tegutsesime esimesel poolajal, kuid siis löödi meile kaks ja punane kaart võttis rütmi,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumist alustas Kure teravamalt, kui momendid tekkisid Joonas Soomrel ja Mark Anders Lepikul.  Seejärel kandus ülekaal Florale, kes 16. ja 36. minuti väravatest 2:0 juhtima asusid.

Teisele poolajale tulid Kure mehed tahtmisega mängu sisse saada ja tundus, et oma tahtmist hakatakse ka saama. Siis sai aga Pavel Dõmov punase kaardi ja Flora enam võimalust ei andnud ja kolmas tabamus kanti Kure keskkaitsja Markus Allasti arvele.

„Raske mäng nagu Flora vastu ikka,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Teisel poolajal nägin ka, et meeskond läks võitlema, tegime muudatusi ja vahetusi, kuid punane kaart tõmbas meie plaanidele vee peale ja Flora tüüris mängu kindlalt võidusadamasse.“

Roman Kožuhhovski sõnul on ta meeskonnaga siiski rahul. „Esimene mäng murul ja kartsin, et on raskem, kuid poisid said hakkama. Paanikat pole, teeme analüüsi ja läheme edasi,“ oli peatreener enesekindel.