Kure jätkas Harju vastu viigilainel

< 1 minuti lugemine

Premium liigas jäi FC Kuressaare Harju JK Laagri vastu kolmandat korda 0:1 kaotusseisu ja kolmandat korda lõppes mäng 1:1 viigiga.

„Kõik kolm mängu on olnud stsenaariumi järgi ühesugused, kuid minu roll on näha selles olukorras positiivseid momente,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Vastane on kindlasti püüdnud oma eduseisu hoida ja end kaitses kompaktselt paika pannud, mida on piisavalt keeruline murda. Aga me oleme kõigis kolmes mängus kaotusseisus õigesti reageerinud. 0:1 seisus pole kellegi vastu lihtne, aga leidsime endas jõudu ikkagi seis viigistada.“

Laagri kunstmurustaadionil oli esimene pooltund Kure kontrolli all ja loodi ka mitmeid väravaolukordi, ometi avasid skoori väljakuperemehed, kui 28. minutil realiseeris 17 meetrilt karistuslöögi Daniil Rudenko.

Ka teisel poolajal oli ründavam pool Kure ja kaitsele panustanud Harju liinidest läbimurdmine nõudis aega 82. minutini. Märten Pajunurme puudumisel penaltit löönud Pavel Dõmov ei eksinud ja keskväljamees seadis jalule 1:1 viigi. Üleminutitel oli õhus ka võiduvärav, kuid Mark Anders Lepiku käärlöök tabas latti.

„Kokkuvõttes me täna ikkagi kaotasime kaks punkti,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Kuni sisse lastud väravani omasime suurt ülekaalu ja nende esimene standard oli selleks olukorraks nende poolt ainuke. Me olime kogu mängu teravamad, me lõime momente ja näitasime kvaliteeti. Aga jalgpallis juhtub, et realiseerimine veab alt.“

Kožuhhovski lisas, et kui vaadata kogu mängule, siis näeb ta, et kvaliteet oli hea ning poistel oli kirg ja tahtmine võita. „Samas oli oponent piisavalt tugev ja tegutses organiseeritult. Nad meenutavad mulle kohtumisi Legioniga, kus mängisime ka esimesed kolm mängu viiki,“ lausus peatreener.