Allan Mehik

Kure kestis meistri vastu pool tundi

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises võttis FC Kuressaare sisse kaitsva positsiooni ja FC Flora asus mängu kontrollima. Saarlased suutsid rünnakulaviinidele korralikult vastu seista, kuni Mihkel Ainsalu 32. minutil mänguskoori avas. Kokkuvõttes võitsid võõrustajad mängu 7:0.
“Raske on pärast sellist mängu midagi rääkida,” ütles peatreener Dmitrijs Kalašnikovs, kelle hinnangul oli meeskondadel suur klassivahe, kus Flora mängis ja võitis. “Meie saame oma võidu siis, kui jääme liigasse. Sellisest mängust õpib alati midagi, aga järgmise mänguni on viis päeva ja unustame tänase ära. “Keskendume oma mängule ja loodan, et mäng Transiga jääb meile tänavu viimaseks.”

1. novembril kell 15.00 A. Le Coq Arenal

Mänguolud: +6, pilves uduvihmane ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 408
Tallinna FC Flora – FC Kuressaare 7:0 (2:0)

1. Mihkel Ainsalu, 41. Konstantin Vassiljev, 55., 60. Gert Kams, 70. Martin Miller, 78. Herol, 85. Henri Järvelaid

Hoiatused: 55. Gert Kams, 88. Vladislav Kreida – 54. Ranon Kriisa, 71. Oliver Rass
FC Flora: Kristen Lapa, Gert Kams (83. Anselmi Mikael Nurmela), Enar Jääger, Märten Kuusk, Henri Järvelaid, Vladislav Kreida, Mihkel Ainsalu, Frank Liivak, Konstantin Vassiljev (64. Herol Riiberg), Vlasi Sinjavski (64. Martin Miller), Rauno Alliku.
Varumängijad: Matvei Igonen, Anselmi Mikael Nurmela, Marco Lukka, Michael Lilander, Markus Poom, Herol Riiberg, Martin Miller.
FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Rasmus Saar (61. Märten Opp), Ranon Kriisa, Märten Pajunurm, Mairo Miil, Sander Seeman, Elari Valmas, Rauno Tutk (65. Oliver Rass), Otto-Robert Lipp, Nikita Komissarov, Sander Laht (76. Sten Penzev).
Varumängijad: Roland Kütt, Silver Alex Kelder, Oliver Rass, Sten Penzev, Märten Opp.
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Aron Härsing
Neljas kohtunik: Eiko Saar
Jalgpalli Premium liigas suutis FC Kuressaare võõrsil värske Eesti meistri Tallinna FC Flora vastu mängus püsida 32 minutit, siis lasti endale lüüa 7 vastuseta jäänud väravat.

Varus: Matvei Igonen, Anselmi Mikael Nurmela, Marco Lukka, Michael Lilander, Markus Poom, Herol Riiberg, Martin Miller.