Kure läheb Kalevi vastu vaid võidumõtetega

2 minuti lugemine

Premium liiga IV vooru kohtumisest Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vahel on oodata printsipiaalset vastasseisu, sest kumbki meeskond näeb just selles mängus võimalusi oma tänavuse võiduarve avamiseks.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi hinnangul on ainuke õige tee võidule, kui meeskond annab väljakul endast kõik. „Tahaks väga, et just mängus Tallinna Kaleviga meil see õnnestuks,” lausus ta.

FC Kuressaare selle hooaja esimese värava autori Andre Ilvese sõnul on eelseisev kohtumine mõlema meeskonna jaoks väga oluline, kus saarlased tahavad kindlasti võiduarve avada.

„Peame mängima kaitses kindlalt ja küll ründajad lahendavad oma olukorrad ära,” tõi ta välja omapoolse võiduretsepti.

Tallinna Kalevi peatreeneri Frank Bernhardti sõnul on käes aeg, kus meeskond peab Premium liigas kindlasti punktiarve avama. „Selleks, et saada kätte vajalikud kolm punkti, peame ennekõike realiseerimisega tegelema,“ leidis sakslane.

Tallinna Kalevi mängija Ervin Stüf tõdes, et kuigi Premium liigas pole enam nõrki vastaseid, siis Kuressaare on kindlasti selline meeskond, kellelt peab kolm punkti kätte saama.

Sellest, et lähirivaalide vahel on oodata tasavägist mängu räägivad ka eelmise aasta kohtumiste tulemused ja turniiritabel. Kui FC Kuressaare jäi kahel korral peale peale 2:1 ja 3:0, siis Tallinna Kalev võitis korra 2:1. Üks kohtumine mängiti 3:3 viiki. Turniiritabelis sai FC Kuressaare 8. ja Tallinna Kalev 9. koha.

Premium liiga IV voor
30.03 kell 17:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

JK Tallinna Kalev – FC Kuressaare
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Veiko Mõtsnik

Piletiinfo: Täispilet 2 €, Sooduspilet 1 €. Sooduspilet kehtib LHV Jalgpallikaardi omanikule, Facebooki üritusel osalejatele, kooliõpilastele ja pensionäridele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). Üliõpilastele sooduspilet ei kehti.