Kure leppis tormimöllus viigiga

FC Kuressaare alustas Premium liiga hooaega koduväljakul Harju JK Laagri vastu. Tormituules ja lumesajus kulgenud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski kui võtta mäng kokku, siis oli keeruline kohtumine, sest ilmaolud olid väga rasked. „Aga samas oli olukord ühesugune mõlemale meeskonnale ja seepärast süüdistada ilmaolusid ei ole mõtet.“

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud tormituules ja teisel poolajal alanud tihedas lumesajus kulgenud kohtumises oli initsiatiiv Kure käes ja külalised panustasid vasturünnakutele.

Vastupidiselt mängu käigule asus Harju väravateta lõppenud avapoolaja järel kohtumist juhtima 54. minutil. Kuressaare viigistas mänguseisu 80. minutil, kui Sander Lahe karistuslöögi suunasid külalised ise enda väravasse.

„Me lõime esimesel poolajal palju olukordi ja me avaldasime vastasele survet, kuid realiseerimises jäi veidi puudu,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Lasime lüüa värava, kui hetkeks kaotasime keskendumise, kuid üldiselt võib poisse kiita, sest kogu mängu näitasime soovi võita. Kindlasti on positiivne moment see, et sain treenerina esimeses mängus punkti, sest kolmel eelneval aastal see ei õnnestunud.“

Roman Kožuhhovski lisas, et nüüd on peamine, et poisid taastuksid, sest väljakul kulutati jõudu ja on oluline, et keegi ei saanud vigastust. „Kindlasti oleme Paide vastu valmis,“ märkis ta.