Kure loodab Tartus positsiooni kindlustada

< 1 minuti lugemine

Et vältida meistriliigast väljalangemist peab Tammeka laupäeval kodus kindlasti võitma, Kuressaare tahab aga asja enda kasuks otsustada.

“Meile on punkte vaja ja nende järele ka läheme,“ oli poolkaitsja Amor Luup kindel. Ta lisas, et ülesanne ei saa olema lihtne, sest Tammeka on olnud viimastes mängudes päris hea.

„Turniiritabel näitab, et tegu on mõlemale meeskonnale tähtsa mänguga,“ sõnas Kuressaare abitreener Jan Važinski. „Tartu mehed on öelnud, et neil on selg vastu seina ja taganeda pole kuhugi. Tegelikult oleme ka meie samas olukorras. Palju sõltub sellest, kumb meeskond on teisipäevasest mängust paremini taastunud.“

Tammeka peatreener Joti Stamatopoulos ütles, et meeskond tegi teisipäeval tugeva vastase Levadia vastu väga hea mängu ja tulemus ei peegelda mängupilti.

„Nüüd tuleb meil hooaja üks tähtsamaid mänge, kus me saame otsese konkurendi vastu vahet vähendada kolmele punktile,“ märkis kreeklane. „Meeskond töötab väga kõvasti ja ma olen kindel, et suudame selle võimaluse ära kasutada. Tänan ka fänne, kes tulid Levadiaga mängule, see oli meile peaaegu nagu kodumäng. Loodetavasti on Kuressaare vastu atmosfäär staadionil samasugune nagu Viljandi vastu.”

Tammeka kapteni Kaspar Kaldoja sõnul on Kuressaarega mäng üks tähtsamaid sel hooajal. „Peame võitma, muud varianti ei ole,“ lausus ta.

„Lähme mängime samamoodi, nagu seda tegime Viljandi vastu ja loodetavasti on ka tulemus sama. Kindlasti ei saa mäng kerge olema, kuna ka Kuressaare jaoks on see mäng sama tähtis. Kuuldavasti pidid fännid sama hea, kui mitte veelgi parema mürgli laupäeval korraldama ja loodetavasti saame publikunumbrid selle hooaja suurimad. Usun, et kohaletulijad ei pea mängus pettuma. Üheskoos jätame võidu koju!”

Sel hooajal on Kuressaarel omavahelistest mängudest kirjas 3:2 võit, ülejäänud mängud on lõppenud 0:0 ja 1:1 viigiga.