Kure naiskond lõpetas hooaja võiduga

< 1 minuti lugemine

Naiste jalgpalli Rahvaliiga A-tasandil võitis FC Kuressaare kodus hooaja viimases kohtumises JK Tallinna Kalev III 8:2.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises lõid Kure väravad Lisanna Valdmets 3, Kristina Rand 2, Anette Ige, Alexandra Hints ja Marii Silts. Seitsme mänguga koguti nii 1 võit ja 1 viiki ning lõpetati liiga 4 punktiga. Kaheksa naiskonna konkurentsis saavutati sellega seitsmes koht.

„Üle kivide ja kändude see hooaeg läks,“ tunnistas peatreener Danel Tiirats. „Hooaja algul olid ootused võib-olla teised, aga mul puudus ka ettekujutus, mis võiks saada. Samas olid kõik kohtumised reaalselt mängitavad, aga kindla väravavahi ja ründaja puudus tegid mängud oluliselt raskemaks.“

Danel Tiiratsi sõnul oli väga suuri probleeme komplekteerimisega ja mängijaid oli raske kokku saada. „Aga olen uhke, et õnnestus mängida ikkagi nende põhimängijatega, kes alati kohal olid. Mängisime lõpuni ja saime noorte abiga ka hooajale positiivse lõpu panna,“ märkis ta.

Peatreener lisas, et sportlikult oli keeruline tulemust saavutada, sest trennis käidi vähe. Kui pole võimalik koos trenni teha, siis pole võimalik ka midagi arendada. „Tihtipeale saime mängudeks kokku ja pidime jooksvalt hakkama saama,“ tõdes ta.

Kuidas edasi on esialgu lahtine. „Tahaks sama võistkonnaga edasi mängida, kuid mängijate puudus on suur ja peame selle asja lahendama, enne kui edasi läheme. Noori ei ole ka veel võimalik kaasata ja pigem mängivad nad oma U14 liigat edasi,“ lausus Danel Tiirats.