Kure piirdus vähemuses Unitedi vastu viigiga

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare mängis Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas kodus FC Nõmme Unitedi vastu rohkem kui poolaja enamuses piirduti siiski 1:1 viigiga.

„See tulemus on meie jaoks siiski negatiivne, aga peame selle viigi vastu võtma,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski, kes võtab hetkeseisu siiski rahulikult, sest liiga on tasavägine ja nõrku vastaseid pole.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise otsustavad momendid toimusid esimese poolaja lõpus. Esmalt teenis Unitedi mängija Oleksandr Musolitin punase kaardi, siis lõi Märten Pajunurm 42. minutil karistuslöögist 1:0, kuid vaid kaks minutit hiljem külalised viigistasid.

„Esimese poolaja saab jagada perioodiks enne ja pärast eemaldamist,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Esimesed minutid olid meile rasked, kuid siis saime mängu sisse, tundsime enesekindlust, lõime mõned poolikud momendid ja Pajunurm lõi standardist väga kvaliteetse värava. Siis mõtlesime hetkeks, et ühe mängijaga üleolek annab meile eelise. Just sel hetkel lasime endale tagasi lüüa. Mõned minutid oleks pidanud tegutsema sel hetkel distsiplineeritumalt, sest jalkas on nii, et pärast väravat tuleb hetkeline rahulolu, mis on aga väga ohtlik.“

Teine poolaeg kuulus tervelt Kurele, kes ründas ja teenis väravavõimalusi, mis tulnuks ära lüüa. „Samas tuleb aru saada, et me ei satu sellisesse olukorda just tihti, sest arvulises ülekaalus tuleb kusagil vastane üks-üks olukorras üle mängida. Meil jäi veidi täpsusest puudu,“ leidis peatreener.

Samas on Kure nüüd liigas kaheksa mängu võiduta. „Ma poleks treener, kui sellised asjad mulle pinget valmistaks. See on mängu osa, sest on selliseid perioode, aga survet pole. Tean, et kõik mängud on tasavägised,“ lausus Kožuhhovski.