Kure püüab Pärnu vastu vigu vältida

FC Kuressaare mehed püüavad Pärnu vastu eelmise mängu lõppu vältida, sest edule saab loota vaid siis, kui mängitakse nii nagu enamuse esimesest kohtumisest.

„Meeskond tahab näidata, et eelmise omavahelise mängu lõpp ei näidanud meie reaalset taset,“ lausus FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak, kes ootab suvepealinnas ilusat ilma ja palju pealtvaatajaid.

Väravavaht Rait Hansen märkis, et kui mängitakse oma mängu 90 minutit nii, nagu mängiti esimest mängu 75 minutit, siis tuleb sobiv tulemus. „Kui mängime nii, kuidas lõpetasime, siis on võitu palju loota. Kõik taandub meie enda keskendumisele,“ lausus ta.

Pärnu Linnameeskonna peatreener Gert Olesk tõdes, et esimeses ringis saadi saarlaste käest valus kaotus ja lasti endale väga palju väravaid lüüa. Nüüd tahetakse oma kodus saada revanši. „Tähtis on oma asjad õigesti ära teha ja 3 punkti koju jätta,“ märkis ta.

Eelmises omavahelises mängus juhtis FC Kuressaare koduväljakul veel 10 minutit enne lõpuvilet 5:1, aga siis lasti pärnakatel lüüa 3 väravat ning mängu viimased minutid kujunesid pingeliseks, aga lõppseis 5:4 jättis olulised punktid siiski saarlastele.