Meeskond tahab hooaja ära lõpetada

< 1 minuti lugemine

Laupäeval Tallinnas Kalevile vastu astuv FC Kuressaare tahab selle mänguga oma tänavuse hooaja ära lõpetada, et vältida kolmandat aastat järjest üleminekumänge.

Viimases mängus piisab saarlastele viigist, Kalev püüab aga Kure vastu iga hinnaga võitu, et pääseda üleminekumängudest ja tõrjuda Tammeka näol terendav oht.  

“Meid rahuldab viik, kuid ei tohi sellele tulemusele mängida. Meil on vaja lüüa värav ja soovitavalt esimesena,“ avalikustas Sergei Zamogilnõi sõjaplaani. „Ainult mängu viimastel minutitel võime viigile mõelda. On vaja mängida oma mängu, vaatamata sellele, kui tähtsa kohtumisega on tegemist.”

Margus Rajaver lisas: “Meie jaoks on tegemist jälle hooaja tähtsaima mänguga. Taga tuleb hoida kindlalt nullis ja torgata teravate kontratega ning küll tuleb siis ka see tulemus, mida me vajame.”

“Tahame näidata korralikku tehnilist jalgpalli ja lõpetada hooaeg positiivse noodiga. Oleme 100% kindlad, et meil on oskused, jõud ja tase olemas, et Kuressaare alistada ning lõpetada ühtlasi ka pool hooaega kestnud võiduta seeria,“ ütles Ratnikov, kelle meeskond võitis viimati maikuus. „Loodame, et ka meie tribüün täitub täielikult ka meie toetajatega, et siis hiljem üheskoos klubi lõpetamisele liikuda. Tuleb kindlasti ilus jalgpallipäev!”

Edwin Stüf lisas: “Meie eesmärk on hooaeg selle mänguga ära lõpetada ja selleks peame Kuressaare alistama. Oleme neid sel hooajal alistanud ja oleme enesekindlad, et suudame neid võita ka laupäeval. Tahame toetajatele ja kaasaelajatele pakkuda ilusa viimase mängu ning loodame, et pealtvaatajad tulevad meid vaatama ka sellise jaheda ilmaga. See mäng on võidumäng!”

Mäng Kalevi Keskstaadionil (Staadioni 8, Tallinn) algab kell 14.00.