Kure tähistas sünnipäeva võiduga

< 1 minuti lugemine

Tänavu oma 25. juubelit tähistav FC Kuressaare lõpetas Premium liiga kodus oma sünnipäeva mänguga Pärnu vapruse vastu ja võitis Sander Lahe väravast 1:0.

„Nii palju energiat oli selleks mänguks kulutatud ning terve hooaja elasime mõttega, et klubi on 25 aastane ja viimane kodumäng oli meile kindlasti motivatsiooniks,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

„Kui 25 aastat võib tunduda päris suure numbrina, siis samas on see ikkagi lühike periood ühele jalgpalliklubile. Me soovisime selle mänguga oma toetajatele pakkuda positiivseid emotsioone.“

Roman Kožuhhovski sõnul pidi Kure selle mängu kindlasti võitma ja on sümboolne, et võiduvärava lõi klubi enda kasvandik Sander Laht. „Kõik on tänavu jupp haaval kokku saanud – 25 aastat, viies koht ja viimase mängu võit on kõik positiivne,“ leidis ta.

Mäng Kuressaare kunstmurustaadionil oli Kožuhhovski hinnangul võrdne ja meeskond teadis, et vastane on tugev füüsiliselt ja korraliku mängijate valikuga. „Poisid ei vaadanud turniiritabelile, sest  mängud on Pärnuga olnud konkurentsitihedad. Ka eelmised omavahelised mängud olid rasked,“ lausus peatreener, lisades, et momentide poolest oli initsiatiiv ikkagi Kure oma.