Kurel jäi Harju JK Laagri alistamata

< 1 minuti lugemine

Premium liigas mängis FC Kuressaare Harju JK Laagri vastu neljandat korda 1:1 viiki.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises tuli meeskondadel toime tulla keerulistes oludes ja skoori tegi meeskond, kes ründas allatuult. Nii avas Harju JK Laagri mänguskoori Kristjan Kriisi väravast 26. minutil ja Mattias Männilaan viigistas 71. minutil. Kõmme minutit hiljem ei realiseerinud Pavel Dõmov penaltit ja viimased minutid mängisid külalised pärast Roman Sobtšenko punast kaarti vähemuses.

„Kui võtta mäng kokku, siis meie jaoks koosnes see kahest osast, kuid tugeva tuule arvele ei taha midagi kanda,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Esimesel poolajal oli meil raske, kuigi üldise mängupildiga võib rahul olla, sest jõudsime olukordadeni. Meil on olnud tihe graafik, vastasest oli kaks päeva vähem puhkeaega ja vajalikku kergust ei olnud.“

Kožuhhovski sõnul tehti vaheajal väikesed korrektuurid, sest oli teada, et Harjul läheb vastutuult raskeks. „Mängisime võidule ja olime sellele lähedal, kuid penalti on alati loterii,“ tõdes peatreener.

Esimest korda alustas tänavu põhikoosseisus keskkaitsja Ralf-Sander Suvinõmm. „Ta oli selle ära teeninud,“ põhjendas Kožuhhovski. „Ralf on pärast rasket traumat tagasi ja polnud kahtlust talle seda võimalust anda. Ta sai korralikult hakkama.“

Nii lõppesid kõik neli tänavust omavahelist kohtumist seisuga 1:1. „Alati oli meil enne nendega mängu tihedam graafik ja kohtusime raskete mängude pealt,“ leidis Roman Kožuhhovski, lisades, et alati jäädi kaotusseisu, kuid tuldi sellest välja, sest mängiti võidule.