Allan Mehik

Kurel jäi Narva vastu löödud kahest väravast väheks

< 1 minuti lugemine

Kuigi FC Kuressaare lõi võõrsil Narva Transile kaks väravat, tuli siiski väljakult lahkuda 2:4 kaotusega.
“Tegime hea mängu, aga see sõnum hea mäng meid praegu ei aita, sest eeskätt on vaja ikkagi punkte,” rääkis FC Kuressaare peatreener Dmitrijs Kalašnikovs. “Aga selleks, et saada punkte on vaja lüüa väravaid. Teisel poolajal oli meil kolm saja protsendilist võimalust, millest ühe realiseerisime. Kui me sellistes mängudes ei suuda oma momente positiivselt lahendada on raske. Meie vastas on ikkagi profid, kes oma olukorrad ära kasutavad ja nii oli ka täna.”
Kuigi Kure mehed jäid 33. minutil 0:1 kaotusseisu mindi puhkama 1:1 viigiga. Esimesel poolajal otsiti rünnakul pika sööduga ees Sander Lahte, kes 41. minutil kastis maha tõmmati ja kohtunik Kristo Tohveri määratud penalti realiseeris Märten Pajunurm.
Kui eelmises kohtumises Tartu Tammeka vastu tõi Dmitris Kalašnikovs uue käiguna tagumisse poolkaitsesse Elari Valmasse, siis Narvas tõstis lätlane Sander Seemani parem kaitsesse ja Rasmus Saare poolkaitsesse. Ründetippu asus teisel poolajal Otto-Rober Lipp, kes 51. minutil ka Narva väravavahi Marko Meeritsaga silmitsi mängiti, kuid ründaja palli väravasse lüüa ei suutnud.
“Otsime variante,” põhjendas Dmitrijs Kalašnikovs väljakul tehtud vangerdusi. “Kuna meil mängijaid juurde võtta pole, siis selleks, et midagi muuta peame mehi erinevatel positsioonidel katsetama. Midagi on hästi, aga midagi ei ole ka jälle nii hästi.”
Paraku lasti seejärel võõrustajatel lüüa kaks väravat järjest, kuid saarlased polnud murtud. 69. minutil andis Sander Laht tsenderduse värava ette, kus Lipp palli peaga väravasse suunas. Saarlased otsisid ka viigiväravat, kuid lõpuminutil eksis lihtsa palli tõrjumisel Magnus Karofeld ja kaotusnumbriteks kujunes 2:4.
“Peame tööd edasi tegema,” märkis Dmitrijs Kalašnikovs. “Usun, et kui jätkame samas vaimus hakkavad ka punktid ja võidud tulema. Nüüd valmistume pühapäevaseks mänguks Viljandi vastu.”