Kurel tuleb Sillamäel edu nimel kannatada

2 minuti lugemine

Premium liiga VI voorus sõidab FC Kuressaare külla JK Sillamäe Kalevile ja kuigi medalitele mõtlevad võõrustajad on saanud peatreeneri vahetuse järel uue hoo, näevad Saaremaa esiklubi mehed enda võimalust kannatlikkuses ja korralikus realiseerimises.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi tõdes, et meeskonda ootab laupäeval Sillamäel ees raske võõrsilmäng tugeva ja ambitsioonidega Kaleviga. „Tõenäoliselt kulgeb mäng juba tuttava stsenaariumi järgi, kus meil tuleb kannatlikult ja korralikult kaitses mängida ning üritada ära kasutada vastase eksimusi,“ lausus peatreener. „Kui see õnnestub, siis kergemaks ikka ei lähe, sest mängida tuleb igaljuhul maksimaalselt pingutades, kuni kõlab lõpuvile.”

FC Kuressaare väravavaht Siim-Sten Palm rääkis, et viimane nädal oli meeskonnal Premium liigas mänguvaba ja seepärast on saanud kohtumiseks korralikult valmistuda.

„Väga tugev Sillamäe on vahepeal saanud uue treeneri näol uut hingamist, aga kui me suudame oma võimalused ära realiseerida, siis oleme kindlasti võimelised naasema sealt punktidega. Sest kui meie lööme värava ja vastane ei löö, siis on meil väga hea võimalus võita,” oli väravavaht optmistlik.

Sillamäe Kalevi peatreener Sergei Ratnikov ütles, et pärast Levadiaga saavutatud 0:0 viiki on meeskond positiivselt häälestatud. „Kuigi Kuressaare vastu saab olema raske, arvestame varasemate kogemustega,“ lausus treener, kes loodab, et poisid saavad hakkama ja näitavad head mängu.

Ka Kalevi mängija Alexander Bebikh tunnistas, et pärast viimast mängu on sillamäelastel hea tuju ja samas vaimus püütakse ka jätkata. „Aga Kuressaare näitab tihti huvitavat mängu ja me peame selleks valmis olema,” avaldas ta vastasele tunnustust.

Eelmisel aastal lõppesid omavahelised mängud kahel korral viigiga – 2:2 ja 0:0 ning kaks korda jäid sillamäelased 2:1 peale.

Premium liiga VI voor
13.04 kell 17:00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)

JK Sillamäe Kalev – FC Kuressaare
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Lauri Salei, Raul Kaivoja

Piletiinfo: 2 euro täispilet, 1 euro sooduspilet, vaba pääsmed inimesele 60+ a. ja lastele kuni 12 a.