Alver Kivi

Kurele kodus derby kaotus Kalevilt

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare suutis kodus Premium liiga olulises kohtumises Tallinna JK Kalevi vastu suurema osa mänguajast domineerida, kuid külaliste 66. minuti tabamusest tuli vastu võtta kaotus ja see tähistas meeskonnale kümnendat võiduta kohtumist.
“Otsustav ja ootamatu eksimus,” kommenteeris peatreener Jan Važinski mängu saatuse otsustanud olukorda. “Tavaliselt sellises mängus palju väravaid ei lööda ja paraku sellised asjad juhtuvad jalgpallis. Kahjuks seekord siis meie kahjuks.”
Kuressaare linnastaadionil näitasid võõrustajad just esimesel poolajal ladusalt mängu, kui pall liikus kiirelt ja kombineeriti ladusalt. Posti lõi Märten Opp ja latti tabas Mairo Miil. Paaril korral päästis väravas ka Magnus Karofeld.
Teisel poolajal suutis ka Kalev oma mängu paremini käima saada ning pärast eduseisu saavutamist korraldati kiiretest vasturünnakutest saarlaste väravale mitu ohtlikku olukorda ja pinget jagus lõpuni.
“Esimesel poolajal kontrollisime mängu, teisel oli neil parem pressing, aga initsiatiiv oli meie käes. Kahjuks sai üks olukord määravaks,” märkis Jan Važinski, kelle sõnul jäi kahjuks mingil momendil, viimasel söödul ja viimasel löögil kahjuks natukene puudu.
Kure äärekaitsja Rasmus Saar ütles, et meeskond on pettunud, sest sooviti kolme punkti.  “Esimene poolaeg oli meil super, latid ja postid, domineerisime,” lausus ta. “Aga teisel poolajal tulime võib-olla liiga mugavalt vastu, andsime initsiatiivi nende kätte ja meil ei tulnud midagi välja. Lollid pallikaotused ka, mina ise samamoodi – esimese värava eest võtan vastutuse enda peale.”