Kuressaare tahab Floralt punkte

2 minuti lugemine

Laupäeval Premium liiga VII voorus Kuressaare linnastaadionil FC Florat võõrustav FC Kuressaare tahab teha hea mängu ja oma punktiarvet suurendada.

Eelmise hooaja esimeses omavahelises kohtumises õnnestus saarlastel FC Florat kurvastada, kui Sportland Arenal võeti magus 1:0 võit. Tõsise vastupanuga loodetakse laupäeval mullust saavutust korrata.

Peatreener Sergei Zamogilnõi ütles, et kõige tähtsam on endasse uskuda ja olla enesekindlad, sest ka Kurele on tabelisse punkte vaja. „Ma arvan, et mänguks Floraga on meie positsioon lihtne, ei tohi lasta vastastel oma  tavapärast kiiret tempot käima saada, peame üritama võimalusel rünnata ja tuleb lõpuvileni vastu pidada,“ tõi ta välja edu retsepti.

Zamogilnõi avaldas lootust, et oma lemmikmeeskonnale on abiks ka fännid ja see, et mängitakse esimest korda sellel aastal naturaalsel murul.

Keskkaitsja Joel Indermitte oli rõõmus selle üle, et lõpuks on ees ootamas esimene kodumäng. „Loodame, et väljak on pärast seda külma talve piisavalt mängitav ning saame anda väga kõva lahingu,“ avaldas ta valmisolekut liidritele vastu hakata.
„Flora näol on tegemist väga hea võistkonnaga, aga kui kaitses mängime hästi, siis ma arvan,et meil on küll võimalust neid üllatada.”

Flora abitreener Jürgen Henni arvates sõltub palju sellest, kuidas suudetakse keskenduda mängule mitte väljakule:  “Pärnust saame kaasa võtta positiivset. Seal oli ka väljak raske, poisid võitlesid selle kohapealt. Kuressaarest võib tulla taoline kohtumine – väljak on väga raske, esimene mäng murul. Suur võitlus käib poistel peas pigem iseenda ja väljakuga. Peaksime olema füüsilisest ja tehniliselt osavamad, kuid otsustav ongi, et kuidas saame oludega hakkama enda peas.”

Mängija Andre Frolov rõõmustab, et saab mängida: „Väljakuolud vist pole seal head, aga pigem on ikka parem, et see mäng toimub seal ära ja ei tule hiljem järgi mängida. ”
“Just selle 0:3 kaotuse pealt tahaks nüüd head emotsiooni peale saada,“ andis Flora kapten aimu nende plaanidest.

Hooajaeelses kontrollmängus veebruari lõpus jäi 3:0 peale 9-kordne Eesti meister FC Flora.

Premium liiga VII voor
Laupäeval, 20.04 kell 17:00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare – Tallinna FC Flora
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Veiko Mõtsnik

Piletiinfo: esimese kodumängu puhul kõigile sissepääs tasuta! Facebooki üritus