Kuressaare tegi U17-Eliitliigas Levadiaga väärt viigi

U-17 Eliitliigas mängis FC Kuressaare kolmapäeval koduväljakul 2:2 viiki tabelis esikohta jaganud Tallinna FC Levadia esimese võistkonnaga.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise algul oli domineerivamaks pooleks külalised, kuid pealelöökideni ei jõudnud kumbki pool. 30. minutil mängis Levadia mängija väljaku nurgas üle kaks saarlaste kaitsjat ja söötis palli karistualasse, kust ründaja selle 15 meetrilt lati alla saatis. Külalised juhtisid 1:0.

Saarlased polnud aga murtud. Kaks minutit hiljem võitis Maarek Suursaar karistusala joonel palli, mängis kaitsjatest läbi ja väravavahist mööda ning seis oli 1:1.

39. minutil oli pealinlaste kord. Nad teenisid 30 meetrilt karistuslöögi, pall oli värava ees lahtine ja osavamaks osutus Levadia mängija, kes 5 meetrilt palli väravasse koksas ja oma meeskonna 2:1 ette viis.

Hetk hiljem oli aktsioonis jälle Suursaar, kes oli Levadia väravavahi pudistatud palli kätte saamas, kui kaitsjad ta maha lükkasid. Penaltit asus lööma Mario Stern, kes tabas kahjuks väravavahti.

Teise poolaja algul käis võrdne võitlus, kus häid võimalusi polnud kummalgi poolel. Kuni 63. minutil said saarlased karistuslöögi ja järgnevast olukorrast lõi Mario Stern 2:2.

Sellest hetkest valitses mängu täielikult Kuressaare. Häid võimalusi oli Suursaarel, Sternil, Danel Tiiratsil ja Edmond Salongil. Võit ühe liidri üle oli lähedal, kuid seekord tuli leppida viigiga.

Võistkonnas mängisid täna: Martin Lonn, Aleks Lesk, Reivo Vinter, Sander Süld, Gustav Juurikas, Kert Mandel (52. Marko Namm), Edmond Salong, Danel Tiirats, Maarek Suursaar, Mario Stern, Lauri Tõkke (60.Karl Arge).

Liigas on poistel nüüd paus, kuni 9. juulil kohtutakse Salme staadionil Tartu JK Tammekaga.