Erakogu

Lapsevanemad karastusid “Suure Reede” turniiril

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare lapsevanemate treeninggrupi võistkond Visa Hing saavutas Kure Arenal mängitud “Suure Reede” jalgpalliturniiril küll üheksanda koha, kuid ammutas indu ka edaspidi end võistlustel proovile panna.

“Turniir oli meile ikka natuke raske,” tunnistas Jüri Virves. “Meil ei ole veel väga seda võistlemise kogemust. Trennis üksteise vastu väikesel väljakul mängida on teine asi. Aga ilm oli ilus ja kõigil oli tuju üleval ja seda ka peale kõiki kaotatud mänge.”

Alagrupi mängud kaotati siis vastavalt 0:4 FC SÜG-ile, 0:4 Niidu FC-le, 0:2 FC Ivictusele ja 1:2 Tugev Toomasele. “Meeskonna mäng läks mäng-mängult aina paremaks. Saime ennast soojaks ja hakkasime harjuma,” tõdes Jüri Virves.

9.-10. koha mängus kohtuti FC Salmega. Normaalaeg lõppes 1:1 ja penaltitega tuli võit Visa Hingele. Uldis Teern tõrjust penalti, väravad lõid Veiko Viil ja Jüri Virves. “Üldplaanis kõik, kes mängisid olid väga tublid ja usun, et see ei jäänud meie viimaseks turnaks,” oli Jüri Virves optimistlik.

Võistkonnas Visa Hing mängisid: Uldis Teern, Veiko Viil, Taniel Vares, Ardo Läets, Triin Tedrekull, Jüri Virves, Madis Kuusk, Imre Kiier, Teet Rekand. Rene Jalak. Triin Tedrekull sai eriauhinna kuna oli turniiril ainuke naine.