Laupäev hoiab fookust päeval karika- ja õhtul koondisemängul

< 1 minuti lugemine

Kui laupäev kulmineerub Kuressaares tuhandete osalejatega õhtuse tänavapiknikuga, siis maailma populaarseim spordiala jalgpall ja FC Kuressaare on samuti ägedate kohtumistega sündmuste tulipunktis.

End nädala esimesele puhkepäevale ja erinevatele maakonna sündmustele häälestades saab teha sissejuhatuse Kuressaare linnastaadionil, kus kell 12.30 võõrustab FC Kuressaare jalgpalli Tipneri karikavõistluste 1/16 finaalis teises liigas mängivat FC Koset.

Ja nagu igale lugupidavale ettevõttele, klubile ja sõpruskonnale on ka FC Kuressaare kohal kodulinnas toimuval tänavapiknikul. Meeleolu on seal muuhulgas ka jätkuvalt jalgpallilainel, sest õhtul kell 19 mängib Eesti koondis A.Le Coq Arenal Rootsi koondisega!

Koostöös Sportlandiga saab muu tegevuse kõrval elada meie sinisärkidele kaasa ka suurel ekraanil. Klubi Facebooki lehel on avatud ka ennustusvõistlus, kus tuleb pakkuda Eesti – Rootsi mängu lõpptulemus. Auhinnaks on FC Kuressaare abitreener Igor Morozovi koondise särk.

Teeme tribüünid päeval kollaseks ja õhtul siniseks! Toetame oma meeskondi ja hoiame lippe kõrgel ning oleme nendega võitluses kõrgete tiitlite nimel“