Alver Kivi

Liisa Mere: Oleks võinud paremini

< 1 minuti lugemine

U17 neidude võistkond lõpetas oma hooaja 12 võistkonna hulgas 9. kohaga, mis treener Liisa Mere hinnangul oleks mängijate parema suhtumisega võinud olla ka parem.

„Meil oli mängudel tihti koosseisuga probleeme, alati polnud paremad kohal ja oli neid, kes väga hästi ei viitsinud,“ märkis Liisa Mere. „Meil on häid mängijaid ja kui nad oleks alati kohal olnud mänginuksime kindlasti paremini ja kõrgemale kohale.“

Samas on treener uhke nende üle, kes kogu aeg trennis käisid ja võistlustel kohal olid. Kui hooaja algul käis trennis vähemalt kümme tüdrukut, siis lõpus vaid neli-viis.

FC Kuressaare sai 11 mänguga 3 võitu, tegi             1 viigi ja kaotas 7 kohtumist. Ise löödi vastastele 16 ja sisse lasti 34 väravat. Teenitud 10 punkti andsid turniiritabelis üheksanda koha.

Liisa Mere hinnangul näitas võistkond läbi hooaja siiski arengut, mängupilt muutus paremaks, väljakul hakati mängima võistkondlikumalt ja kadus algselt probleemiks olnud individualism. „Eks me hakkame nüüd trennis tööd tegema söödumängu parandamisega,“ lausus ta.

Järgmisel aastal on plaanis enamusega jätkata U17 liigas mängimist, mitmed saavad panna end proovile ka naiskonnas ja esiliigas. „On hea, kui nad saavad näha tasemevahet, sest mängud tugeva vastasega annavad oskusi ja kogemusi juurde,“ rääkis Liisa Mere.