Maarek Suursaar: eesmärk on kõrgem kui üks värav

< 1 minuti lugemine

Premium liiga hooaega suurte lootustega Maarek Suursaar tippseltskonnas püssi paukuma ei saanud ja üks tabamus ei rahulda klubi ega noormeest ennast.

“Enda puhul pole sel hooajal mitte millegagi rahul olla,” tunnistas Maarek Suursaar. “Ju ikka selle pärast, et lõin ainult ühe värava ja et pole selle värava löömisega piisavalt tööd teinud, sest esiliigas oli see märksa kergem. Selleks et järgmine hooaeg oleks parem ja resultatiivsem, peab nägema treeningutel rohkem vaeva. Nüüd tean juba, mis mind hooajaeelselt ees ootab!”

Maarek Suursaare sõnul oli hooaja ettevalmistus ootamatult raske ja ta ei suutnud kuidagi seda õiget rütmi kätte saada ning seepärast oli tal terve hooaeg kõva väsimus. Lisaks tabas teda sügisel veel karjääri tõsiseim vigastus, millega oli päris raske toime tulla.

Uue hooaja eesmärki pole ründaja veel paika pannud, sest praegu on puhkus ja jalgpallile mõtleb ta võimalikult vähe. “Aga kindlasti on see eesmärk kõrgem kui üks värav ja tahan olla meeskonnale veel kasulikum, kui mullu,” märkis Maarek Suursaar.

Aga meeskonna hooajast kõige olulisemaks momendiks hindab ründaja loomulikult selle, et suudeti Premium liigasse püsima jääda. “Minu enda üks moment on see üks värav, aga kahjuks ei olnud sellest kasu meeskonnale võitmiseks,” tõdes Maarek Suursaar.