Mänguisu pani Margus Rajaveri duublis mängima

< 1 minuti lugemine

Viimati 2018. aastal Premium liigas FC Kuressaare särgi selga tõmmanud Margus Rajaver on aastase pausi järel taas motiveeritud jalgpalli mängima ja esindab tänavu teises liigas duubelmeeskonda.

„Kui ma Kurega Premium liigat mängisin, siis nägin, et ei jõua sellisel tasemel korralikult panustada ja astusin kõrvale,“ lausus FC Kuressaare eest 219 liigamängu pidanud ja 25 väravat löönud Margus Rajaver.

„Võtsin endale väikese puhkuse ning kui mõned turniirid ja firmaliiga kohtumised välja jätta, siis jalgpalli eriti ei mänginud. FC Kose küll soovis mind oma ridadesse, kuid väljakule nende särgis ei saanud.“

Margus Rajaveri sõnul pidi märtsis toimuma Saaremaa ja Uus-Kaledoonia maavõistlus ning selleks mänguks koondisse arvamine pani teda end taas tõsisemalt liigutama. „Trenni ja mänguisu tuli tagasi,“ märkis poolkaitsja.

„Kuna vorm oli päris hea, siis leidsin, et vastavalt võimalustele võiks duublit esindada. Seoses koroonaga pole viimasel ajal küll palliga palju mänginud, kuid üldiselt peaks olema normaalses konditsioonis.“

Margus Rajaver leiab, et FC Kuressaare II tänavust koosseisu arvestades peaks meeskond olema võimeline korralikuks tulemuseks. „On kogemustega mehed ning noored, kellel on sisu ja tahtmist mängida end esindusmeeskonda või veelgi kaugemale,“ rääkis ta.

„Kui mõelda sellele, et klubi esindusmeeskond mängib Premium liigas, siis duubel peaks olema vähemalt Esiliiga B-s, kus on teise liigaga võrreldes kõrgem tase ja rohkem mänge,“ tõdes ta, lisades, et kuna üks meeskond treenib Tallinnas ja teine Kuressaares, siis on hetkel duublist esindusse saada keeruline.

Treener Jan Važinski ütles, et Margus Rajaver on vaid aasta vahele jätnud ja mänguoskustes pole poolkaitsja midagi kaotanud. „Pisinüansid nõuavad parandamist ja muidugi mängupraktikat oleks vaja,“ leidis ta.