Marcus Puust ja Andero Kivi saavad madistada esinduse treeningutel

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare kaasab Tallinnas esindusmeeskonna treeningutesse duubli eest mängivad noored tulevikulootused Marcus Puusti ja Andero Kivi.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et kaasab mängumehed meeleldi treeningutele, sest nad on oma klubi kasvandikud ja noored kuuluvad alati tema plaanidesse. „Oleme Janiga (Važinski) sel teemal pidevas ühenduses, hoian neil silma peal ning võimalusel käin duubli mängu vaatamas ja jälgin statistikat,“ rääkis ta.

„Noored tuleb kaasata Premium liiga meeskonna treeningutesse, kui neil on soov ja tahe samm edasi teha. Nad peavad seda taset ja tempot tunnetama ning ainult nii saavad nad tugevamaks.“

Algul on plaan kaasata Marcus Puust ja Andero Kivi esindusmeeskonna treeningutesse kord nädalas, kuid tulevikus võib see ka muutuda. Kožuhhovskil oli plaan nimetada Andero Kivi ka meeskonna koosseisu kohtumiseks Paide Linnameeskonnaga, kuid erinevatel asjaoludel jäi see seekord ära.

FC Kuressaare II treener Jan Važinski ütles, et kindlasti on see suurepärane võimalus noortele mängijatele ja oluline klubile. „Meil pole viimastel aastatel eriti palju andekaid mängijaid sirgunud ja kahjuks pole meil võimalus Saaremaal teha sellise tugevusega treeninggruppi, mis nende vajadustele vastab,“ märkis ta.

„Nüüd saavad Marcus ja Andero piisava koormuse ja harjutada tugevate partneritega. Samas on meil nüüd Tallinnas olemas ka hea treener ja seepärast ka suurepärane võimalus, selliseid tingimusi pakkuda.“