Märten Opp liitus Kure treenerite tiimiga

< 1 minuti lugemine

Juunist alustas FC Kuressaares noortetreenerina tööd esindusmeeskonna eest 97 kohtumist ja 1 värava löönud Märten Opp.

FC Kuressaare noortetöö juht Reivo Vinter ütles, et eeskätt otsib klubi endale uusi treenereid endiste mängijate hulgast. „Kui kuulsin, et Märten on Tallinnas kooli lõpetamas, siis võtsin temaga ühendust ja uurisin millised plaanid tal on. Saime kokkuleppele ja nüüd hakkame teda tasapisi koolitama,“ lausus ta.

Kohe Tallinna Ülikoolis kehakultuuri osakonda lõpetav Märten Opp ütles, et tema soov oli kindlasti Saaremaale tagasi tulla, sest talle meeldib siin elada ja on positiivne, kui saab ka jalgpalli juurde jääda.

Koos Alex Salongiga hakkab Märten Opp treenima U7 gruppi ning abitreenerina abistab ta Maarek Suursaart U12 ja U13 trennides. „Kui ta on valmis, siis saab juba oma grupi,“ märkis Reivo Vinter.

Oma eesmärkidest treenerina rääkis Märten Opp, et võtab asja samm-sammult. „Tulevikus tahaks mitte laste tasemele jääda, vaid sooviks treenida ka vanemaid poisse või täiskasvanute võistkonda. Kuhu tahan jõuda ei julge täna välja öelda,“ lausus Opp, kes kindlasti plaanib jätkata Tallinna Ülikoolis kehakultuuri tudeerimist juba magistriõppes.