Mattias Opp sai käsivarrele Kure duubli kaptenipaela

< 1 minuti lugemine

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s mängiva FC Kuressaare U21 kaptenipaela kandma hakkav Mattias Opp oli väljakutseks valmis ja tahab seda rolli täita.

„Kapteniks nimetamine tuli ikkagi ootamatult,“ tunnistas Mattias Opp, kes sai sellest teada sõprusmängus Flora vastu. „Tahan tiimi motiveerida ja kaitsta oma meeskonda igal hetkel. Tahan panustada sellega, mida ma väljakul teen, mitte otseselt sõnadega kellegagi kurjustades või kedagi õpetades.“

Mattias Opi sõnul on meeskonnale konkreetset eesmärki raske panna, aga poolkaitsja sooviks mängida medalile. „Sel hooajal on kindlasti palju raskem jätkata seda hoogu, mis eelmisel aastal oli,“ tõdes ta.

„Ma arvan, et vastased tunnevad meid juba. Eelmisel aastal olime me liigas täiesti uus sats, aga nüüd oleme pea kõigiga neli korda kohtunud ja ma arvan, et nad oskavad juba meie vastu mängida.“

Oma mängus tahab Mattias Opp aidata meeskonda väljakul juhendamisega. Isiklikus plaanis oleks vaja mänguliselt juurde panna rünnakul, sest mullu lõi ta kolm väravat, aga poolkaitsjana võiks see arv siiski suurem olla.

Samas vaatab Mattias Opp juba veidi ka esindusmeeskonna poole. „See ei sõltu minust, sest otsustavad treenerid, aga ma tahaks Premium liigas mängida ja kui võimalus tekib, siis püüaks seda ära kasutada,“ lausus ta.

Meeskonna peatreeneri Sander Viira sõnul pole praegu teada, kui palju hakkab Joosep Kobin duubli mängudel käima, aga kui teda pole, siis on kapten Mattias Opp. „Tal on head iseloomu omadused, ta on töökas ja teeb väljakul õigeid asju,“ tunnustas Viira oma poolkaitsjat.

„Mattias jätab alati endast kõik väljakule, aga meeskonna kaptenina peab ta siiski veel veidi kasvama. Mattias on tegude mees, ta teeb hästi oma asja, aga nüüd on vaja väljakul ka häälekam olla.“