Meeskond kaotas FC Levadia U21-le

Tallinnas mängitud hooajaeelses kontrollkohtumises kaotas FC Kuressaare meeskond Tallinna FC Levadia U21-le 2:4.

Mäng algas saarlastele edukalt ja Mario Sterni väravast asuti 1:0 juhtima. Kuigi Levadial Vviigistas, mindi puhkama 2:1 eduseisus. Teise värava lõi Sander Viira.

Teisel poolajal hakkasid pealinlased järjest enam domineerima ja viimase veerandtunniga õnnestuski neil väsinud saarlased murda ning lüüa kolm vastuseta väravat. „Lõpp oli selline, et mehed vaevalt liikusid,“ tõdes peatreeneri kohusetäitja Sander Viira.

„Esimene poolaeg oli enam-vähem, ja lõime võimalusi, aga meeskondliku pressinguga tuleb veel tööd teha. Kasutasime ka palju noori, kes hakkavad tasapisi pead tõstma.“

Seni peetud kolmest kontrollkohtumisest on esiliiga B hooajaks valmistuv FC Kuressaare kõik kaotanud. Sander Viira hinnangul on seni olnud peamiseks puuduseks kehv füüsiline vorm. „Trennid hakkasid nii hilja, aga aega on veel kolm nädalat ja teeme selles osas tööd,“ lausus ta.

Pühapäeval, 7. veebruaril kell 15.00 EJL jalgpallihallis
EJL HALLITURNIIR: Tallinna FC Levadia U21 – FC Kuressaare 4:2 (1:2)
32. Alger Dzumadil, 74. Hendrik Väli, 79. Marten Niilop, 81. Robert Lepik – 21. Mario Stern, 45. Sander Viira

FC Kuressaare: Enri Nurmik, Reio Alt, Urmas Rajaver, Elari Valmas (c), Mairo Miil (46. Reivo Vinter), Jaanis Kriska, Karmo Paju, Kirill Kornilov, Margus Rajaver, Sander Viira (46. Miikael Tuus), Mario Stern.
Varus: Miikael Tuus, Reivo Vinter.

Järgmisel pühapäeval kell 15.00 on halliturniiril meeskonna vastaseks Tartu FC Santos.