Meeskond kaotas Riias FS Mettale

< 1 minuti lugemine

Riias mängitud hooaja eelses viimases kontrollkohtumises kaotas FC Kuressaare Läti jalgpallimeistrivõistluste seitsmendale FS Mettale 2:7.

“Loodame, et see kaotus tuli õigel ajal,” leidis peatreener Jan Važinski. “Võib-olla olime pärast Taliturniiri mänge liiga enesekindlad ja olime muutunud lubamatult rahulikuks. Aga vastane oli korraliku tasemega ja näitas meie murekohad kätte.”

Jan Važinski hinnangul võib mängu jagada kaheks. Esimesel poolajal mängiti korralikult ja väljakul olid võrdsed võistkonnad. Kuigi võõrustajad asusid juba 1. minutil 1:0 juhtima lõi Rauno Tutk 25. minutil 1:1. Puhkama mindi siiski riialaste 2:1 eduseisul.

Teisel poolajal sai FS Metta Märten Opi eksimusest veel ühe värava ja Kure mäng lagunes. “Loobusime võistkondlikult mängimast ja olime kaitses väga haavatavad,” tõdes Jan Važinski, kelle sõnul olid viimased 35 minutit kehvad, kuigi seisult 1:6 lõi Sander Laht ühe värava tagasi.

Kohtumise viimased veerand tundi mängis meeskond pärast Mairo Miili punast kaarti vähemuses.

“On väga palju asju, mille peame omavahel üle rääkima ja hästi õiged järeldused tegema. Tuleb leida üles iseloom ja võistkond, mis tähendab kelle ja mille nimel me mängime,” rääkis Jan Važinski.