Meeskond kogus mängupraktikat

< 1 minuti lugemine

Mängupraktikat otsinud FC Kuressaare alistas reedel Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud hooajaeelses kontrollkohtumises esiliiga meeskonna FC Flora U21 6:2.

„Hea, et saime mängida ja enda hetkeolukorda kontrollida,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Olen oponendile võimaluse eest tänulik. Noored mängisid päris agressiivselt ja meil kulus veidi aega, et mängu sisse saada.“

Kuigi FC Kuressaare jäi juba 10. minutil 0:1 kaotusseisu võideti poolaeg Märten Pajunurme karistuslöögist ja penaltist ning Mattias Männilaane väravast 3:1, kusjuures 15. minutist mängiti Ranon Kriisa punase kaardi tulemusena vähemuses.

Teisel poolajal tegi peatreener palju vahetusi ja meeskond mängis kõrge pressinguga. Väravani jõudsid Männilaan ja Rauno Tutk, ühe värava lõid vastased ise. Samas lasti korra eesmärgile jõuda ka Floral.

„Saime kogeda mängutoonust ja nii on lihtsam meistrivõistlustele minna,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Tulemust ei maksa siin üldse vaadata ja hinnangut ei saa anda. Samas meile löödud kahe väravaga ei saa rahul olla. Kontrollmängudes pole me kordagi suutnud taga nulli hoida ja peame selles suunas veel töötama.“