Allan Mehik

Meeskond läheb Narva Transi vastu kindla enesetundega

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare teeb Premium liigas avalöögi Narvas, kui Kalev-Fama staadionil kohtutakse laupäeval kell 13 Narva Transiga.

„Trennid on tehtud ja valmistumine kulges plaanide kohaselt,“ märkis peatreener Jan Važinski. „Hetkel on mure vigastustega ning eemale jäävad Rasmus Saar, Amor Luup ja Otto-Robert Lipp. Samas on vigastus üks jalgpalli osa ja hooaja peale tuleb neid ikka ette. Kes terved on valmis andma Narvale lahingut.“

Jan Važinski sõnul on meeskonna võimalustest liigas kõrgeid sihte seadva Transi vastu keeruline hinnata, kuigi väike info on nende kohta olemas ja ta eeldab, kuidas narvakad võiks mängida. „Enam-vähem oleme kursis, aga ei saa öelda, et sellest oleks palju abi. Loodame, et neil pole veel piisav kokkumäng ja saame eelise. Aga näeme milliseks mäng kujuneb,“ lausus ta.

Jan Važinski ei ole mõelnud, et avamängus oleks võinud olla mõni teine vastane, sest selline on kalender ja peab oleme rahul. „See oleks spekulatsioon, kui ütleksin, et parem oleks alustada tugevama või nõrgema vastasega. Mängime sellega kes meil vastas on ja see on Trans,“ lausus Jan Važinski.

Ka ei ole peatreeneri hinnangul vahet sellel, kas mängida esimene mäng kodus või mängida võõrsil. „Kõik vastased austavad meid juba ja isegi Elva tuli päev varem kohale, nagu oleks kohal olnud ka Narva,“ leidis Jan Važinski. „Meie oleme harjunud pikkade sõitudega. Nii oleme juba reedel Tallinnas ja laupäeva hommikul liigume sealt Narva.“

Koosseis: Elari Valmas, Karmo Paju, Maarek Suursaar, Magnus Karofeld, Mairo Miil, Mario Pruul, Märten Opp, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Ranon Kriisa, Rauno Tutk, Reivo Vinter, Roland Kütt, Sander Laht, Sander Seeman, Silver Alex Kelder.

Peatreener Jan Važinski, väravavahtide treener Roland Kütt ja füsioterapeut Reet Tepaskind.