Allan Mehik

Klubi esitles meeskonda

< 1 minuti lugemine

Premium liiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare esitles laupäeval Kuressaare kaubamajas Sportlandi poe ees oma tänavust meeskonda.

Kohale tulnud enam kui poolesaja huvilise ees tutvustati kõiki mängijaid, toodi välja nende huvitavamad iseloomujooned, harjumused ja juhtumised. Nii selgus, et Rasmus Saar ei söö sushit, et Roland Kütile on löödud kiireim omavärav, et väravavaht Magnus Karofeld on ise löönud värava või seda, et Mairo Miil ei talunud poisina bussisõitu.

Peatreener Jan Važinski rääkis meeskonna eesmärkidest ja plaanidest. Kui talle pakuti võimalus meeskonda kaasata üks maailma tippmees, siis valis ta Gennaro Gattuso, kui aga tuli pakkumine ühest mängust loobuda, siis oli ta kindel, et kõik mehed on vajalikud ja üle pole kedagi.

Üheselt jäi kõlama mõte, et võitlus eesmärkide nimel saab olema tõsine, kuid eeskätt püütakse vältida üleminekumänge ja kaheksas koht turniiritabelis oleks rahuldav tulemus.

Kohal olid ka Saaremaa valla spordijuhid, kes soovisid meeskonnale jõudu ja edu ning avaldasid lootust, et jalgpall saab peagi sama populaarseks, kui praegu trooniv võrkpall. Kindlasti lubati ka mängudel käia.

Pärast ametlikku tseremooniat järgnes pildistamine, sai vahetada muljeid ja koguda autogramme. Ühiselt maiustati kringliga ja tugevdati kogukonna tunnet.