Allan Mehik

Meeskond sättis mänguvormi Läänemaa vastu

< 1 minuti lugemine

Premium liiga otsustavateks kohtumisteks valmistuv FC Kuressaare esindusmeeskond lihvis oma koostööd teises liigas Läänemaa JK vastu ning võitis teisel poolajal Maarek Suursaare ja Otto-Robert Lipu väravatest 2:0.
Haapsalu linnastaadionil FC Kuressaare II-na mänginud meeskonda juhendanud peatreener Dmitrijs Kalašnikovs ütles, et meestele on koondisepausi ajal vaja mängupraktikat ja seepärast otsustas ta seda võimalust kasutada.
“Meeskonnale, kes sai liigas viimati võidurõõmu maitsta neli kuud tagasi ja on muudkui kaotanud oli võitu vaja,” lausus ta. “Me ei mänginud halvasti, teisel poolajal oli meil suur ülekaal ja oleks võinud lüüa ka kümme väravat. Meil on vaja saavutada enesekindlust, et järelejäänud mängudes midagi saavutada.”
Viimased nädalad on meeskond treeninud koguni kaks korda päevas ja ka Läänemaa vastu mindi selle pealt. “Püüame midagi muuta, et teha imet,” märkis Dmitrijs Kalašnikovs, lisades, et meeskonnal on vaja leida sisemised reservid.
“Kui erinevates liigades toimunule vaadata, siis ei ole eriti võimalik sellise kaotusteseeria järel püsima jääda. Praegu pole vaja rääkida miks ja kuidas nii juhtus. Praegu on vaja mõelda, kuidas edasi minna ning kui eesmärk on täidetud, siis teha kokkuvõtted, miks niimoodi juhtus.”
Koosseis: Joonas Soomre+, Karmo Paju (46. Maarek Suursaar), Magnus Karofeld, Mario Pruul (84. Mario Stern), Märten Opp, Märten Pajunurm, Nikita Komissarov, Otto-Robert Lipp, Ranon Kriisa, Sander Laht, Sten Penzev