Foto: Monica Kallas

Meeskond tahab Vändra Vapruselt kodus maksimum punktid võtta

2 minuti lugemine

Viimase Vändras mängitud omavahelise kohtumise võitis Vaprus 1:0, kuid nüüd tahavad FC Kuressaare mehed kodupubliku ees võtta revanši.

“Üritame leida Vändraga mänguks optimaalse koosseisu, kes suudaks täita ülesandeid, mis antud mängus on kõige tähtsamad ning loodame ka kodupubliku toetusele!” ütles FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak.

USAsse siirduv kaitsja Märten Pajunurm tõdes, et kahjuks tema ise enam meeskonda aidata ei saa, kuid ta loodab, et suurepärasel kodustaadionil jätkatakse edukalt.

„Vändra näol on tegu visa vastasega ja senised omavahelised mängud on olnud tasavägised, kuid usun, et toetavad koduseinad aitavad kõik punktid Saaremaale jätta. Omalt poolt soovin tiimile edu ja tänan kõiki senise toetuse eest!”märkis ta.

Vändra JK Vaprus peatreener Ranet Lepik kurtis probleemide üle koosseisuga. „Koolipoisid, kes mängida saaks, on Rootsis, käputäis mehi on vigased, normaalsed inimesed on siis tööl, kui praamile peaks jõudma ja need, kes järele jäävad, saavadki Kuressaarde reisida,“ oli treener pisut nõutu.

Mängija Artur Ojala märkis, et mõningad tagasilöögid on asjade üle mõtlema pannud. „Proovime teha õiged järeldused ja uuelt Kuressaare staadionilt võimalikult palju punkte oma uhkele kodustaadionile tuua,“ oli ta optimistlik.

Esiliiga tabelis on kodumeeskond hetkel 34 punktiga neljas ja külalised 24 punktiga kaheksandal kohal.

Esiliiga XXIII voor
Reedel, 08.08 kell 19:00 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare – Vändra JK Vaprus
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Argo Pruul, Mark Gortfelder

Sissepääs uuele staadionile kõigile tasuta!

Osale ka Facebooki üritusel