Meeskond tunnistas Kalju duubli paremust

Esiliiga 19. voorus kohtus FC Kuressaare meeskond võõrsil Nõmme Kalju FC duubliga ja pidi seekord tunnistama vastase 2:0 paremust.

Pärast väravateta lõppenud esimest poolaega lasi FC Kuressaare lüüa endale 50. ja 62. minutil värava, millele seekord ise vastata ei suudetud ja nii tuli tunnistada vastaste paremust.

FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak tõdes, et tegu oli kahe võrdse meeskonna heitlusega. „Mõlemal olid omad head momendid, aga maksvusele sai nende parem realiseerimine,“ märkis ta. „Meeskonnale otseselt midagi ette heita pole,  üritame järgmises mängus teha vigade parandust.“

Järgmise mängu peavad saarlased nädala pärast reedel, 24. juulil kell 19.00 Kuressaare linnastaadionil Vändra JK Vaprusega.

17. juulil kell 19.00 Hiiu kunstmurustaadionil
Nõmme Kalju FC II – FC Kuressaare  2:0 (0:0)
50., 62. Madis Villems
Hoiatused: –
Eemaldamine: 79. Mario Stern

Kalju II: Sten-Marten Vahi, Mark-Eerik Kodar (67. Anti Karumaa), Märten Kuusk, Henrik Kummer, Nicolas Galpin, Marcus Suurväli, Johan Tõugjas, Sören Kaldma, Eddie Ever (46. Madis Villems), Šalva Helaia, Erkki Junolainen (46. Andre Järva).
Varus: Henri Perk, Anti Karumaa, Madis Villems, Karl Konrad Valtin, Andre Järva.

Kuressaare: Rait Hansen, Reio Alt, Sander Viira, Elari Valmas, Urmas Rajaver, Sander Seeman, Kristo Salumaa (59. Jaanis Kriska), Alari Saar (65. Reivo Vinter), Tõnis Koppel (87. Martti Pukk), Mario Stern, Sander Laht.
Varus: Jaanis Kriska, Reivo Vinter, Martti Pukk.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.