Minijalgpalli esimese etapi võitis Spordimaja CF

3 minuti lugemine

Laupäeval ja pühapäeval Kuressaare spordihoones mängitud Saare maakonna 2017. aasta minijalgpalli meistrivõistluste esimese etapi võitis Spordimaja CF, kes alistas finaalis FC Salme 4:2.

Finaalis sai Spordimaja CF Mikk Rajaveri kollase kaardi ja eelmaldamise järel kaheks minutiks arvulise ülekaalu, kuid seda realiseerida ei suudetud. Kuid seejärel viis Mairo Miil 9. minutil Spordimaja ikkagi juhtima.

Peagi näitas kohtunik aga Miilile kollast kaarti ja ülekaal oli Salmel. Väravani jõudsid aga hoopis vähemuses Spordimaja mehed, kui Maarek Suursaar lõi vasturünnakust 10. minutil 2:0.

Salme polnud aga murdunud ning Sander Suurhans lõi 11. minutil ühe värava tagasi. Kui 14. minutil suurendas Rasmus Saar Spordimaja edu taas kahele väravale, siis Margus Rajaver lõi veel korra seisuks 2:3. Mario Stern aga vormistas lõppseisu 4:2 5 sekundit enne mängu lõppu.

3.-4. koha mängus lõppes Lümanda Rähnide ja FC Taritu mängus normaalaeg 3:3, penaltitega 3:2 jäi peale Taritu. 5.-6. koha mängus võitis Salme Dünamo

FC Hornetsi 3:0 ja 7.-8. koha mängus alistas FC Niidu Noored Kuked 1:0.

Spordimaja CF: Elari Valmas, Mario Stern, Maarek Suursaar, Enri Nurmik, Mairo Miil, Rasmus Saar, Amor Luup, Märten Pajunurm, Märten Opp, Alari Saar

FC Salme: Urmas Rajaver, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Maikko Mölder, Tõnis Koppel, Mario Pruul, Roland Kütt, Jaanis Kriska, Reio Alt, Reigo Äär, Sander Suurhans

FC Taritu: Martin Prostang, Raimond Salong, Kristen Mere, Keito Liiv, Priit Salong, Margus Valge, Edmond Salong, Mark Kristjan Pitk, Sander Laht

Lümanda Rähnid: Sander Viira, Kristo Kallas, Arnold Teller, Kalev Roost, Arko Kuningas, Kermo Kuningas, Eiko Kuningas, Henri Rüütli, Olaf Sumberg

Salme Dünamo: Asko Rüütel, Eerik Poopuu, Karmo Paju, Veikko Laanep, Oliver Himmist, Karl-Thomas Sepp, Jako Lindrop, Andre Anis, Uku Timm

FC Hornets: Reivo Vinter, Karl Riim, Miikael Tuus, Kirill Kornilov, Martin Lonn, Tanel Noot, Ott Pukk, Aleks Lesk, Kert Mandel, Karel Kruuser, Jevgeny Voalov

Niidu FC: Jaanis Kannik, Marcus Põder, Kevin Pärn, Risto kaseorg, Sten-Erik Liiv, Timmo Toll, Marat Lõsõi, Karl Sirel

FC Noored Kuked: Anti Väli, Sander Suurna, Tenno Kaskmäe, Stiiven Sirgo, Aleks Teller, Karl-Alder Kuivjõgi

Play-off (alagrupimängude tulemuste põhjal, mänguaeg 15 minutit)

A1-B4

Spordimaja CF – FC Hornets 2:0

7.10 Mario Stern, 14.10 Mairo Miil –

B1-A4

FC Salme – Noored Kuked 4:2

5.20 Mario Pruul, 11.55 Margus Rajaver, 12.50 Mikk Rajaver, 14.05 Urmas Rajaver – 2.40 Tenno Kaskmäe, 8.15 Aleks Teller

B2-A3

Lümanda Rähnid – FC Niidu 5:0

3.15, 5.55, 13.50 Kristo Kallas, 12.55 Eiko Kuningas, 14.00 Olaf Sumberg – 12.00 Marat Lõsõi ei realiseerinud penaltit

B3-A2

FC Taritu – Salme Dünamo 1:0

14.25 Priit Salong –

mäng 1. kaotaja- mäng 3. kaotaja

FC Hornets – FC Niidu 1:1 (2:0)

5.35 Martin Lonn – 3.50 Marat Lõsõi (Reivo Vinter 1:0, Martin Lonn 2:0 – Marcus Põder 0:1, Kevin Pärn 0:2)

FC Salme – FC Taritu 0:0 (4:3)

(Urmas Rajaver 0:1, Mikk Rajaver 1:1, Margus Rajaver 2:2, Mario Pruul 3:3, Roland Kütt 4:3 – Kristen Mere 1:0, Keito Liiv 1:0, Martin Prostang 2:1, Edmond Salong 3:2, Margus Valge 3:3

Lümanda Rähnid – FC Taritu 3:3 (2:3)

4.50 Sander Viira, 7.10 Kristo Kallas, 14.40 Eiko Kuningas – 4.10, 10.10 Keito Liiv, 12.55 Edmond Salong

(Eiko Kuningas 1:1, Henri Rüütli 2:2, Kristo Kallas 2:3 – Kristen Mere 1:0, Keito Liiv 2:1, Priit Salong 3:2)

Finaal

Spordimaja CF – FC Salme 4:2

8.30 Mairo Miil, 10.00 Maarek Suursaar, 13.50 Rasmus Saar, 14.55 Mario Stern – 10.25 Sander Suurhans, 14.00 Margus Rajaver