Naiskond kaotas Infonetile viimase minuti väravast

Esiliiga hooaja viimases kohtumises kaotas FC Kuressaare naiskond võõrsil Tallinna FC Infonetile viimasel minutil löödud väravast 1:2 ja peab nüüd liigasse püsimajäämiseks mängima üleminekumänge.

Naiskonna treener Kateriin Kuusk ütles, et esimesel poolajal oli täiesti võrdne mäng. „Suutsime lüüa mitmeid olukordi, aga kahjuks jäid need realiseerimata,“ tõdes ta.

Liisi Salong lõi ühe siiski ära, kui viigistas 21. minutil mänguseisu 1:1. Teisel poolajal lagunes saarlannade mäng veidi ära. „Vahetused ei olnud kõige paremad ja keskväljal mäng enam ei toiminud,“ kurtis Kuusk, lisades, et istuti peamiselt kaitses ja üritati mängida pikka palli.

Nüüd ootavad naised endale vastast teisest liigast, kellega mängida üleminekumängud. „Vaja hea koosseis kokku saada, teeme ikka samamoodi trenni edasi ja kuidagi spetsiaalset küll nendeks mängudeks ei valmistu,“ märkis Kateriin Kuusk.

Naiskonnas mängisid Infoneti vastu Kersti Riil, Meril Rannala, Kateriin Kuusk, Eliisa Saar, Merlin Sarapuu, Agnes Äkke, Marin Aleksejeva, Annemari Pruul, Liisi Salong, Elis Armuand, Anne-Mai Alas, vahetusest sekkusid Liisa Mere ja Eva Haavel. Pingile jäi veel Kati Nau.