Alver Kivi

Naiskond purustas kodus Transi

< 1 minuti lugemine

Teises liigas võitis FC Kuressaare naiskond kodus JK Narva Transi 6:1 ja jätkab kindla liidrina.
Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises lõi Kristina Teern kolm väravat, ühe tabamuse lisasid Eva Ratas, Kerli Kask ja Elis Armuand. “Kolm punkti on kirjas ja see on peamine,” ütles peatreener Roland Kütt.
“Oli küll olukordi ja momente millega ei saanud rahule jääda. Realiseerimine oli kindlasti üks, sest võimalusi oli poole rohkem. Kuna vastane mängis ühega vähem, siis võib juhtuda teise võistkonnaga see, kus alateadlikult arvatakse, et mäng tuleb iseenesest. Pärast esimest väravat muutusimegi uniseks, mis ka ära karistati. Teine poolaeg oli õnneks siiski kõik kontrolli all.”
FC Kuressaarel on liidrina 26 ja Pärnu JK Vaprusel 17 punkti. “Veel on mängida viis mängu, aga Vaprus on hooaja teisel poolel väga head mängu näidanud, nende liider on Valgevene koondise kapten, kellel on kogemusi ja kvaliteeti. Aga kõik on meie enda kätes, on vaja mängud oma kasuks pöörata ja kui me ise kusagil ei komista, siis võiks loota, et lõpetame ka võitjana.”
Mängisid: Johanna Priske, Eliisa Saar, Gerly Ots, Liis Jaaku, Annabel Metsalu, Eva Haavel, Triin Tedrekull, Kerli Kask, Eva Ratas, Marie Puust, Kristina Teern, Elis Armuand, Karmen Kelsi Kruut.