Naiskond alistas esimeses kodumängus Pärnu JK II

Naiste Esiliiga 5. voorus alistas FC Kuressaare pühapäeval koduväljakul 3:2 Pärnu JK duubelnaiskonna.

„Pärnu on olnud meile millegipärast kogu aeg ebamugav vastane, seda positiivsem on seekordne võit,“ rääkis FC Kuressaare naiskonna treener Arli Saar, kelle hinnangul tegi naiskond hooaja parima mängu.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise esimesel poolajal ladusalt mänginud FC Kuressaare naiskonnal oli 17. minutil hea võimalus juhtima asuda, aga Gerda Nelise penaltisooritus läks kahjuks väravast mööda. Vaatamata sellele läksid võõrustajad vaheajale 1:0 eduseisul. Skoori avas 33. minutil ilusa vasaku jala löögiga Gristi Adrat (pildil).

Kure eduseisu kahekordistas penaltist 51. minutil Kateriin Pani ning, et Pärnu mängijale näidati punast kaarti, siis jätkasid vastased vähemuses. 62. minutil lõi  Gristi Adrat lõi seisuks juba 3:0. Pärnulannad siiski alla ei andnud ja suutsid enne lõppu kaks väravat tagasi lüüa.

„See, et nad lõid meile vähemuses kaks väravat, ei ole muidugi hea,“ märkis Arli Saar. „Pärast seda, kui Kateriin Pani sai vigastada, tekkis meile väike paanika. Aga lõpp hea, kõik hea!“

See oli FC Kuressaare naiskonnal selle hooaja esimene võit 2 viigi ja 1 kaotuse kõrvale ja tabelis jagatakse nüüd 5 punktiga 5. – 6. kohta.

Naiskonda kuulusid täna: Kätriin Tamm, Maria Trave, Jaanika Küttim, Heddi Pruul, Katri Hoogand, Annemari Pruul, Liisi Salong, Kateriin Pani, Eliise Hoogand, Gerda Nelis, Gristi Adrat, Eva Haavel, Maria Pihlak ja Kati Nau.