Naiskonnale Elvas kaotus

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas FC Kuressaare võõrsil FC Elvale 0:3 ja lõpetas esimese ringi seitsmendal kohal.

Elva linnastaadionil mängitud kohtumises kaotas Kure poolaja 0:1 ja lasi endale teisel poolajal lüüa veel kaks vastuseta väravat. „Alustasime suhteliselt hästi, aga siis löödi meile lihtsast eksimusest värav ja ei suutnudki mängu sisse saada,“ rääkis peatreener Reivo Vinter, kelle sõnul oli plaan mäng teisel poolajal enda kontrolli võtta, aga kiire teine värav rikkus ka selle plaani. Nii ei saadudki kokkuvõttes oma mängu käima.

Sellega lõppes esimene ring FC Kuressaare jaoks üheksa naiskonna konkurentsis seitsmenda kohaga. Kaheksast mängust on saadud 1 võit, 2 viiki ja 5 kaotust. „Esimene ring on kindlasti pettumus ja loodame, et teises läheb paremini,“ märkis Reivo Vinter.