Neidude koondises kolm saarlannat

< 1 minuti lugemine

Eesti neidude U19 koondis kogunes selle nädala alguses treeninglaagriks, mis kulmineerub laupäeval, 27. novembril aasta viimase treeningmänguga Soome eakaaslaste vastu. Koosseisus on FC Flora väravavaht Victoria Vihman ja ründaja Kristina Teern ning FC Kuressaarest Kaili Lilles.

Kogu laagri vältel jagasid mängijatele ja treeneritele näpunäiteid siia saabunud kolm Londoni Arsenali treenerit. U19 neiud alustavad laupäeval reisi Soome, kui Eerikkiläs minnakse aasta viimases mängus vastamisi Soome eakaaslastega.

Neidude U19 koondisel on olnud tegus ja mänguderohke aasta. Juunikuus võõrustati Balti turniiri, kus võiduga Leedu üle ja kaotusega Läti vastu teeniti teine koht. Oktoobriskäis koondis Bosnia ja Hertsegoviinas, kui EM-valikturniiril mindi lisaks võõrustajariigile vastamisi ka Montenegro ja Armeenia eakaaslastega. Kui esimese kahe vastu saadi kirja kaotused, siis viimases kohtumises alistati Armeenia lausa 6:0. EM-valikturniiri eel peeti kaks võidukat sõpruskohtumist ka Fääri saartega.