Pärnu Summer Cup

Neiud võitsid Pärnu Summer Cupi

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare U16 tüdrukud alistasid Pärnus mängitud rahvusvahelisel jalgpalliturniiril Summer Cupil kõik vastased ja krooniti lõpuks ka võitjaks.
“Ma arvan, et tegu oli päris kõva turniiriga, sest kohal olid lätlased ja soomlased ning Eesti paremik,” rääkis võistkonna treener Reivo Vinter. “Tase oli väga ühtlane ja kõik pea sama tugevad, seepärast on see saavutus uskumatu nii mulle, kui tüdrukutele. Lootsime, et läheme medalite järele, aga võita küll ei julgenud. Turniiri käik näitas aga, et oleme selleks võimelised.”
FC Kuressaare võitis JK Tabasalu 3:1 (3 väravat Kristina Teern), FC Iecava 1:0 (lätlaste omavärav), FC Honka 6:0 (Kristina Teern 3, Helina Tarkmeel 1, Kaili Lilles 2), FC Flora 1:0 (Kristina Teern), FC Elva 1:0 (Kristina Teern) ja Pärnu JK 3:1 (Kristina Teern 1, Kaili Lilles 1, Marii Silts 1).
“Mängupildi poolest olid kõik võrdsed, aga meil olid individuaalsed oskused paremad,” tõdes Reivo Vinter. “Kristina valiti ka turniiri parimaks mängijaks ja tema vastu polnud vastastel kaitses midagi vastu panna. Peab ütlema, et ta on naiskonnas kõvasti juurde pannud.”
Reivo Vinter avaldas lootust, et tüdrukud said väga palju motivatsiooni juurde ja edukalt jätkatakse ka meistrivõistlustel. “Katsetasime siin erinevaid asetusi ja muudame vist ka edaspidi oma taktikat, sest leidsime turniiril mitmeid uusi käike,” märkis treener.
Mängisid: Kristina Teern, Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Liise Lindau, Marie Puust, Marii Silts, Victoria Vihman, Annabel Metsalu, Sessely Järvalt, Annabel-Maria Kuusikmaa, Kristi Tuuling, Pilleriin Pohlak.