Alver Kivi

Noormeeste U17 Eliitiliigas liidrilt kindel kaotus

< 1 minuti lugemine

U17 Eliitliigas tuli noormeestel tunnistada Kuressaare linnastaadionil liiga liidri Pärnu JK 4:1 paremust.

Esimesel poolajal teravamalt rünnanud külalised läksid puhkama 2:0 eduseisul. Kuigi pärnakas asusid pärast vaheaega juba 3:0 juhtima, lõi Oliver Himmist ühe tagasi. Mõni hetk hiljem lõid külalised ka oma neljanda värava.

Treener Sander Viira ütles, et vastane oli oma mänguklassiga üle. “Me tegime ise palju lihtsaid vigu ja kõik poisid polnud mänguks valmis,” tunnistas ta, lisades, et mitte kõigiga ei saa rahul olla. “Sel hetkel, kui värava lõime olime hästi mängus sees, aga siis andsime jälle järgi.”

Mängisid: Sten-Erik Liiv, Karl Sirel, Marcus Põder, Jaanis Kannik, Rait Õisnurm, Reiko Mäeorg, Oliver Himmist, Kevin Pärn, Aivar Jäns, Ken Kirs, Risto Kaseorg, Alex Salong, Mihkel Rasu.