Noortevõistkonnad mängisid sõprusmänge

Aprillis algavaks noorte jalgpallihooajaks valmistuvad FC Kuressaare järelkasvuvõistkonnad pidasid eelmisel nädalal kaks sõprusmängu.

Uuel hooajal B2 vanuseklassis mängima hakkav 1997. aastal sündinud poiste võistkond mängis pühapäeval, 12. veebruaril Kuressaare Spordikeskuses sõprusmatši endast aasta-kaks noorematest mängijatest koostatud JK Loo võistkonnaga. Väravaid löödi mõlemal mängupoolel ja igale maitsele ning lõppseisuks fikseeriti saarlaste 23:1 võit.

Võistkonna treener Jan Važinski sõnul olid suured nii võit kui mänguline ülekaal, ent kuna talvisel perioodil on noortevõistkondadel mänge minimaalselt, oli see saarlaste jaoks hea võimalus oma vormi testida.

Mängiti 35 ja 30 minutilised poolajad, korraga viibis platsil neli väljakumängijat ja väravavaht.

FC Kuressaare koosseis: Enri Nurmik, Martin Lonn, Reivo Vinter, Aleks Lesk, Maarek Suursaar, Mario Stern, Karel Kruuser, Ott Pukk, Danel Tiirats, Kris-Endrik Tambaum, Edmond Salong.

Eelmise nädala teisipäeval, 7. veebruaril said kontrollmänguks putsad jalga tõmmata ka uuel hooajal E1 vanuseklassis FC Kuressaaret esindavad noormehed. Kuressaare Spordikeskuses mängitud 2×20 minutit tagasid mõlemale osapoolele hea mängu vormi kontrollimiseks ning 6:4 võidu FC Kuressaarele.

Kuigi poolaeg SaareMaa JK aaMeraaS-i vastu lõppes 2:2 viigiga, siis teisel mängupoolel löödi aaMeraaSi kahe värava vastu omalt poolt neli ning nii vormistati lõppseisuks 6:4.

Kolmel korral jõudis sihile Ken Kirs, ühe värava lõid Indrek Mäeots, Rait Õisnurm ja Martin Vesberg.

Võistkonna treener Arli Saare sõnul saadi igati hea sõprusmäng ning saavutatud positiivne tulemus annab igati tunnistust sellest, et võistkond liigub õiges suunas.

FC Kuressaare koosseis: Mikk Meisterson, Ken Kirs, Märten Salong, Rait Õisnurm, Martin Vesberg, Joonas Prii, Markus Tiitson, Tõnis Grepp, Indrek Mäeots.