Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast
Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

FC Kuressaare FC Kuressaare

vs

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

14.08.2020 19:00     Premium liiga     Kuressaare linnastaadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora16141143
2Nõmme Kalju FC16102432
3Paide Linnameeskond16100630
4Tallinna FCI Levadia1684428
5Viljandi JK Tulevik1680824
6Tartu JK Tammeka1645717
7JK Narva Trans1644816
8FC Kuressaare1643915
9Tallinna JK Legion1634913
10JK Tallinna Kalev1623119

Palju õnne sünnipäevaks

Artur Kirr

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 07.08.2020 19:30 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.08.2020 19:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 17.07.2020 19:00 Premium liiga

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 07.07.2020 19:30 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

  • 27.06.2020 13:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 17.06.2020 19:00 Premium liiga

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 13.06.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

Video

Viimase mängu kokkuvõte

Partnerid