Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast
Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

26.09.2020 13:00     Premium liiga    

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora20181155
2Paide Linnameeskond20140642
3Nõmme Kalju FC18122438
4Tallinna FCI Levadia20115438
5Viljandi JK Tulevik19801124
6JK Narva Trans20551020
7Tartu JK Tammeka1955920
8FC Kuressaare20451117
9Tallinna JK Legion20441216
10JK Tallinna Kalev2023159

Palju õnne sünnipäevaks

Helina Tarkmeel

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 19.09.2020 16:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 13.09.2020 15:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 30.08.2020 13:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 22.08.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

  • 14.08.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

  • 07.08.2020 19:30 Premium liiga

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.08.2020 19:00 Premium liiga

    JK Narva Trans JK Narva Trans

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 27.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

  • 17.07.2020 19:00 Premium liiga

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 11.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

Video

Viimase mängu kokkuvõte

Partnerid