Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast
Kodulehele
FC Kuressaare
Tere tulemast

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

vs

FC Kuressaare FC Kuressaare

17.07.2020 19:00     Premium liiga     Kadrioru staadion

Klubi ja meeskonna uudised

Loe kõiki uudiseid

Liiga tabel

 
VõistkondMVVKP
1Tallinna FC Flora12101131
2Nõmme Kalju FC1281325
3Tallinna FCI Levadia1273224
4Paide Linnameeskond1270521
5Viljandi JK Tulevik1260618
6Tartu JK Tammeka1242614
7FC Kuressaare1241713
8JK Narva Trans122379
9Tallinna JK Legion122379
10JK Tallinna Kalev122288

Palju õnne sünnipäevaks

tänaseid sünnipäevalisi ei ole

Meie meeskond

(K) - Meeskonna kapten

Viimased 10 tulemust

  • 11.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

  • 07.07.2020 19:30 Premium liiga

    Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 01.07.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

  • 27.06.2020 13:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

  • 17.06.2020 19:00 Premium liiga

    JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 13.06.2020 19:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

  • 07.06.2020 13:00 Premium liiga

    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 02.06.2020 19:30 Premium liiga

    Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

    FC Kuressaare FC Kuressaare

  • 30.05.2020 13:00 Premium liiga

    FC Kuressaare FC Kuressaare

    JK Narva Trans JK Narva Trans

  • 23.05.2020 13:00 Premium liiga

    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

    FC Kuressaare FC Kuressaare

Video

Viimase mängu kokkuvõte

Partnerid