Allan Mehik

Paide on saamas Kuressaarele õuduste paigaks

2 minuti lugemine

Kui eelmises omavahelises kohtumises kaotas FC Kuressaare võõrsil Paide Linnameeskonnale 0:7, siis seekordne kohtumine lõppes võõrustajate 6:1 võiduga.
“Hakkame ilmselt õudusunenägusid nägema Paides käikudest,” rääkis meeskonna kapten Mario Pruul, lisades, et oleme saanud sealt kaks väga suureskoorilist kaotust järjest ja mitte kuidagi ei saa rahul olla.
Saarlastel õnnestus Paidet ohjeldada pool avapoolajast, aga seejärel läks kodumeeskond Yann Michael Yao kahest iluväravast oma teed ja juhtis vaheajaks juba 4:0. Auvärava sai seekord kirja Märten Opp, kes lõi 59. minutil seisuks 1:4.
“Kuidagi ei tahaks vabanduseks öelda, et jälle nädala sisene mäng ja mehed tulevad otse töölt, aga kui väljakul ei paista meeste tegemistes mingit värskust ja väsime esimese poolaja lõpus juba ära, siis see on ikkagi määrav faktor, et päevatöö on enda energia võtnud. Sel hooaja on tööpäeva mängud meile tõsiseks peavaluks olnud.”
Mario Pruuli sõnul oli meeskond Paide vastu pärast eelmist suurt kaotust seekord enne mängu kindlasti veel rohkem motiveeritud. “Teadsime, kuidas nad meid üle tahavad mängida, kuid kahjuks suutsime nende käigud kinni panna ainult esimesed 20 minutit,” lisas ta. “Positiivse poole pealt võib esile tõsta, et täitsa nullile meeskond ei jäänud ja oli mõni variant veel lüüa, sest eelmises omavahelises mängus me sisuliselt pealelöögini ei jõudnudki. Nüüd tuleb väike paus mängudest, see laseb vaimul puhata ja kogume uut energiat, et teine hooaja pool selliseid pakke vältida ja punkte koguda vähemalt 30+!”

  1. juulil kell 19.00 Paide linnastaadionil

Paide Linnameeskond – FC Kuressaare 6:1 (4:0)
Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 211
Väravad: 23., 27. Yann Michael Yao, 37. Andre Frolov, 44. Ander Ott Valge, 73. Alassana Jatta, 84. Henri Välja – 59. Märten Opp
Hoiatused: 45. Sander Seeman – 52. Edgar Tur
Paide Linnameeskond: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Sander Sinilaid (61. Bruno Souza Caprioli), Andre Frolov, Henri Välja, Yann Michael Yao, Edgar Tur (70. Alassana Jatta), Ander Ott Valge.
Varumängijad: Mattias Sapp, Martin Kase, Sören Kaldma, Joel Kokla, Bruno Souza Caprioli, Tarmo Neemelo, Alassana Jatta.
FC Kuressaare: Roland Kütt, Mairo Miil, Elari Valmas, Rauno Tutk, Märten Pajunurm, Oliver Rass (71. Amor Luup), Sander Seeman, Karmo Paju, Märten Opp, Rasmus Saar (82. Mario Pruul), Sander Laht (60. Maarek Suursaar).
Varumängijad: Magnus Karofeld, Mario Pruul, Amor Luup, Maarek Suursaar.
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Aron Härsing
Neljas kohtunik: Andrei Karhu