Paide vastu korralik sooritus, aga punkte ei tulnud

< 1 minuti lugemine

Premium liigas viimati augustis võidu saanud FC Kuressaare kurb seeria jätkus, kui Paides tunnistati sealse Linnameeskonna 1:0 paremust.

Paide kunstmurustaadionil mängitud kohtumises oli võimalusi mõlemal poolel, väljakul rullus võrdsete vastaste mäng, kus head tööd tegid mõlemad väravavahid. Kure poolel tegi suurepäraseid tõrjeid Magnus Karofeld, kes teisel poolajal pidi siiski korra ka palli väravast välja võtma.

„Vaatamata meie jaoks negatiivsele tulemusele võib meeskondliku tööga rahul olla,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Mõlemal poolajal mängisime esimesest sekundist viimaseni  distsiplineeritult, korraliku dünaamikaga ja hea kvaliteediga. Paraku sellises kohtumises detailid otsustavad.“

Roman Kožuhhovski sõnul lasti küll üks värav sisse, kuid võideldi lõpuni ja mehed andsid endast kõik. „Energia oli ka läbi kogu mängu hea ja meil ei olnud langusi. Usun, et üks meie paremaid mänge sel hooajal,“ leidis peatreener.

Samas on nii, et kuigi meeskond mängib hästi, siis punkte ei tule. „Peab fokusseerima oma tegevuse järgmistele mängudele ja alles siis teeme analüüsi,“ märkis Kožuhhovski, lisades, et tal on vastused olemas ja asi on detailides.