Punane kaotus Viljandist

< 1 minuti lugemine

FC Viljandi sai koduväljakul ootamatult suureskoorilise võidu, alistades kiirelt vähemusse jäänud FC Kuressaare lausa 6:0.

Suuresti tänu Starmani Vutipeole oli mängule kogunenud ligi 300 pealtvaatajat, kes said võrdset mängu nautida kõigest kümmekond minutit. Karistusalas tehtud viimase lootuse vea eest määrati FC Viljandi kasuks penalti ja näidati ka Kuressaare väravavaht Mihhail Lavrentjevile punast kaarti. Vahetusest sekkunud Riido Reiman ei suutnud Eron Krillo penaltit tõrjuda ning kodumeeskond asus juhtima.

Üheteistkümnekesi kümne vastu mängides sai Viljandi kenasti palli liigutada ja läbi selle võimalusi tekitada. 17 minutil sai jala valgeks Taavi Laurits, avapoolajale pani 40. minutil punkti Joel Indermitte.

Teisel kolmveerandtunnil jätkus täielik Viljandi üleolek, Kuressaarel ei tekkinud mängu jooksul ühtegi tõsisemat momenti. Väravad said endale kirja veel Laurits 67. minutil ning Marten Mütt 78. ja 82. minutil.

Kuressaare lõpetas mängu suisa üheksakesi – üks nende pallur sai vigastada pärast seda, kui saarlased olid mõlemad oma vahetused teinud.

FC Viljandi peatreener Zaur Tšilingarašvili kiitis oma mängijaid väga hea esituse eest. “Õnneks saime kohe alguses penalti ja siis juba enamuses olles ei tekkinud probleemi mängu võitmisega,” märkis ka poolkaitsja Ott Ottis.

21. juulil kell 17:00 Viljandi linnastaadionil (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI – FC KURESSAARE  6:0 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad: 12. pen. Eron Krillo, 17., 67. Taavi Laurits, 40. Joel Indermitte, 78., 82. Marten Mütt
Hoiatused: –
Eemaldamine: 9. Mihhail Lavrentjev (vlv)

FC Viljandi: 1-Ventsel, 22-Mütt, 4-Indermitte, 77-Lätt, 26-Liivamägi, 8-Sinilaid, 16-Ottis (46. 10-Laht), 80-Tšegodajev (46. 18-Junolainen), 45-Laurits (73. 17-Karu), 11-Krillo, 7-Leimann.
Varus: 17-Karu, 10-Laht, 18-Junolainen.

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 33-Pajunurm, 15-U. Rajaver, 13-Rauno Reiman, 8-Laja (10. 12-Riido Reiman), 18-Aljas, 19-Seeman, 7-Gerasimov, 17-Valmas, 10-Ilves (73. 26-Kivi), 6-Pohlak.
Varus: 12-Riido Reiman, 26-Kivi.

Mänguolud: +24, vahelduv pilvisus ja vihmasadu, muruväljak heas seisukorras.