Rait Hansen on taas väravasuul

< 1 minuti lugemine

Seoses FC Kuressaare II väravavahi Harald Nurmiku vigastusega tuli meeskonna väravasuule asuda taas Rait Hansenil, kes viimati oli viikingite satsis selles ametis kolm aastat tagasi.

„Vorm on nii ja naa, aga mängutarkus ei kao kusagile,“ tõdes Rait Hansen. „Reaktsioonid ja asjad kipuvad vahepeal ära kaduma. Kahju on mängudest, kus meie mängime ja siis ehitame endale ise kaotuse.“

Viimati FC Kuressaare eest 2017. aastal mänginud ja mullu paaril korral FC Kose väravas seisnud Rait Hansenile tuli üllatusena, et peab taas Kure väravasse asuma. Kevadel ei olnud tal veel mingit come-backi plaani, aga Harald Nurmiku vigastuse tõttu tuli siiski postidele vahele asuda.

Konkreetsed eesmärgid Rait Hansenil esialgu puudivad. „Sel aastal on tore, sest vanad sõbrad on ka tagasi,“ märkis ta. „Ega ma trenni ei jõua Saaremaal ega Tallinnaski eriti palju teha ja võistkond oli mulle juba võõraks muutunud. Aga nüüd on Sander Viira ja teised seltsimehed tagasi ning vanade sõpradega on hea toimetada.“

Kui nii mitmedki vanemad mängumehed peavad plaani karjääri lõpetada järgmise aasta Saarte mängudel Guernseyl, siis Rait Hansen otseselt sellele mõelnud pole. „Kas järgmisel aastal peaks hakkama karjääri lõpetama on vara öelda, tahaks veel mängida,“ sõnas 31-aastane väravavaht, kes on valmis siiski Saarte mängudel kaasa tegema.